اخبار و مقالات

نحوه تمیز کردن دستگاه بخور

انواع مختلف آب مثل آب چاه یا چشمه باعث می‌شود رسوب مواد معدنی در دستگاه بخور تشکیل شود. حتی آب شیر استاندارد (شهر یا آب شیر) هم همین اثر را دارد. رشد باکتریایی نیز می‌تواند رخ بدهد. همچنین باید بصورت دوره‌ای مخزن آب و بدنه را تمیز کنید. استفاده از مقدار بسیار کمی سرکه توصیه می‌شود. علاوه بر این، عوامل پاک کننده‌ای که برای پلاستیک مناسب هستند یا مقدار کمی سفید کننده می‌توان استفاده کرد.

ادامه خبر ...

آموزش نصب هوزینگ ها و مواردی که باید رعایت شود

 جهت نحوه ی صحیح نصب هوزینگ و مواردی که باید رعایت شود به ادامه ی مطلب توجه فرمایید:

ادامه خبر ...

عدم تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب

 

اکثر مردمی که دستگاه تصفیه آب دارند، می خواهند بدانند چطور می توانند فیلتر دستگاه تصفیه آب خود را تعویض نمایند. اگرچه ما راه حل را به شما خواهیم گفت و در چندین مقاله نحوه تعویض فیلتر دستگاه آب را آموزش می دهیم، اما هرگز پیشنهاد نمی کنیم که شخصا اقدام به این کار نمایید.

 

ادامه خبر ...

تعویض فیلترهای دستگاه تصفیه آب

 

برای اینکه بتوانید همچنان از مزایای آب خالص حاصل از دستگاه تصفیه آب برخوردار شوید، تعویض فیلتر و تعمیر دستگاه تصفیه آب  شما ضروری است. ما برای این بخش از کسب و کارمان ارزش بسیاری قائلیم و آن را به عنوان مهم ترین بخش ارزیابی می کنیم.

حفظ سلامتتان به عهده ی خودتان است، اما ما نیز در تضمین اینکه آب آشامیدنی تان همیشه برای نوشیدن و استحمام سالم و مناسب است، نقشی بر عهده داریم. ما برای گرفتن این حق شما بسیار پرشور هستیم!

اگر دستگاه تصفیه آب ندارید، پس بدنتان نقش آن را ایفا می کند.

ما برای تمام محصولاتی که عرضه می کنیم، ارائه خدمات نیز داریم و با تمام تامین کنندگان عمده نیز در ارتباط هستیم، بنابراین می توانیم قطعات لازم برای سرویس تمام مارک ها و مدل های دستگاه فیلتراسیون را تهیه کنیم. ما تمام مدل های دستگاه تصفیه آب خانگی را تعمیر می کنیم. از دستگاه تصفیه آب زیر سینکی و رومیزی گرفته، تا آب سردکن ، سیستم های ماوراء بنفش ، دستگاه تصفیه آب ورودی ساختمان و...

ادامه خبر ...

5 داستان واقعی در مورد خطرات عدم تعویض فیلتر آب _بخش دوم

بخش دوم...

ادامه خبر ...

5 داستان واقعی در مورد خطرات عدم تعویض فیلتر آب _بخش اول

 اغلب مردم بر این باورند که اگر یک دستگاه تصفیه آب داشته باشند، برای همیشه مشکل را حل کرده اند. مردم تصور می کنند که دستگاه تصفیه آب دارای نیروهای مافوق طبیعت است و میتواند برای ابد آب را تصفیه کند، بدون اینکه نیاز باشد آن را سرویس کنند. ابدا اینگونه نیست! شما یک جادوگر که نیروهای خارق العاده داشته باشد نخریده اید! این تنها یک دستگاه تصفیه آب ساده است که گل و لای، ذرات ناخالصی و آلاینده ها را درون فیلترهای خود گیر می اندازد و مثل هر وسیله دیگری نیاز به سرویس و تعویض فیلتر دارد!

ادامه خبر ...

شستشوی مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی ـ بخش دوم

در بخش قبل به موارد مورد نیاز برای شستشوی مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی و آماده سازی محلول ضدعفونی کننده پرداخته شد. در این بخش، مراحل ضد عفونی کردن و روش شستن مخزن تصفیه آب را بررسی خواهیم کرد. برای مطالعه بخش اول روی لینک قبل کیلک نمایید.

ادامه خبر ...

شستشوی مخزن دستگاه تصفیه آب خانگی _بخش اول

متاسفانه اغلب مردم در سرویس و نگهداری دستگاه تصفیه آب خود دقت کافی را ندارند.

ادامه خبر ...

ضد عفونی کردن و تصفیه آب در شرایط اضطراری

در یک وضعیت اضطراری مانند طوفان، سیل یا شکستن لوله‌های آب، که خدمات آبرسانی عادی دچار مشکل یا قطع شده اند، ممکن است مقامات محلی تنها استفاده از آب معدنی، آب جوشیده یا آب ضد عفونی شده را تا زمانی که خدمات آبرسانی به حالت عادی بازگردد، توصیه کنند.

ادامه خبر ...

زمان تعویض مخزن دستگاه تصفیه آب

وظیفه مخزن، ذخیره آب سالم بدون ایجاد تغییر در طعم، بو، مزه و کیفیت آن است.

ادامه خبر ...

نکات مهم در نگهداری و استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس _بخش اول

نکات مهم در نگهداری و استفاده از دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس

ادامه خبر ...